A Misja oddziałów przedszkolnych.

Celem misji jest zapewnienie wszystkim wychowankom wszechstronnego, bezpiecznego rozwoju, przygotowanie  dzieci do przeżywania sukcesu i radzenia sobie z porażkami.

B. Misja szkoły podstawowej

Celem misji jest dostosowanie programów nauczania do przyszłych potrzeb młodzieży, zachęcanie do wysiłku, stymulowanie kreatywności uczniów, służenie społeczności lokalnej. Dążenie do tego, aby Szkoła cieszyła się uznaniem środowiska lokalnego i zaufaniem rodziców, a jej pracownicy mieli satysfakcję z wykonywanej pracy.

p

Wizja szkoły

A. Wizja oddziałów przedszkolnych.

Oddziały przedszkolne przyjazne dziecku i jego rodzicom, dające możliwość samorealizacji, kreatywnego myślenia, poszanowania godności własnej i innych, zapewniające poczucie bezpieczeństwa, stwarzające warunki do wszechstronnego rozwoju dziecka na miarę jego indywidualnych możliwości. To także oddziały, dzięki którym  dzieci zdobywają wiedzę i umiejętności pozwalające sprostać wymaganiom stawianym w  szkole i w dorosłym życiu. W procesie edukacji wdrażające innowacje pedagogiczne, programy własne oraz własne i adoptowane projekty edukacyjne.

B. Wizja szkoły podstawowej.

Szkoła dostosowana do zmian cywilizacyjnych, w nowoczesny sposób przygotowująca dzieci i młodzież do wyzwań, jakie stawia dorosłość. Szkoła osiąga wysokie wyniki w zakresie nauczania, wychowania i opieki, kształtuje postawy patriotyczne, prozdrowotne, ekologiczne, realizuje edukację informatyczną oraz językową, stymuluje wszechstronny rozwój ucznia, skutecznie przeciwdziała patologiom społecznym, oferuje uczniowi atrakcyjne metody nauki, rozwija jego zainteresowania oraz zachęca go do przyjmowania aktywnych i twórczych postaw. Rozwija wrażliwość na potrzeby innych ludzi oraz angażuje do czynnej, dobrowolnej i bezinteresownej pomocy innym w ramach działań podejmowanych m. in. w ramach wolontariatu

Akcja

Wielki Quiz Historyczny „Gramy dla Niepodległej” w Kazimierzy Wielkiej

KWIECIEŃ - MIESIĄC PAMIĘCI NARODOWEJ

WSPOMNIENIA Z ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

Link poniżej

<<<<<<<<<>>>>>>>>>>

D O B R Y  S T A R T

NASZE SUKCESY W 2012 R. - PATRZ >>>

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

6

Z władzami Gminy przy Dębie Pamięci w dniu 12 kwietnia 2010 r.

9

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego Patryk Pietrzyk i Daria Sagan sadzą Dąb Pamięci Ofiar Katynia 1940 i 2010 (więcej w Galerii)

Awers i rewers sztandaru szkoły ufundowanego przez Radę Rodziców w X rocznicę nadania imienia - maj 2007.

Samorządowa Szkoła Podstawowa w Dobiesławicach od 18 maja 1997r. nosi imię Edwarda Haruzy – bohatera z czasów II wojny światowej. Imię nadała szkole Rada Gminy w Bejscach uchwałą Nr 3/97 z 29 kwietnia 1997r. Organem prowadzącym jest Gmina Bejsce.   Cykl kształcenia w szkole trwa sześć lat od klasy I do klasy VI. W szkole znajduje się oddział przedszkolny. Gmina Bejsce jest jedną z pięciu gmin należących do powiatu kazimierskiego w województwie świętokrzyskim.

OPUBLIKOWAŁ: W. WOŹNIAK